“Рівне Разом” підтримали юних спортсменів: у Рівному визначили найкращих тенісистів

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вчора, 14 вересня, у Рівному впродовж дня на тенісних кортах у парку ім. Т.Г.Шевченка відбувся Чемпіонат міста з тенісу. Змагалися на ґрунтових кортах юні спортсмени до 10 та 12 років. Підбір учасників організатори зробили серйозниий. Більшість із молодих тенісистів вже неодноразово заявляли про себе на Всеукраїнській арені.

Також двоє рівнян, які змагалися, входять в ТОП-50 в Україні.

“Ці змагання в нас є своєрідним відкриттям сезону. Раніше грати не дозволяв карантин. За медалі сьогодні змагалися найкращі спортсмени, виграли - найсильніші”, - розповів співорганізатор турніру Олександр Якимчук.

Чемпіонат Рівного з великого тенісу відбувся за фінансової підтримки громадської організації "Рівне Разом" на чолі із Віктором Шакирзяном.

Громадська організація повністю профінансувала проведення дитячого тенісного турніру.

“Юним спортсменам потрібно сьогодні наша підтримка, допомога та поради досвідчених фахівців. Спорт – надійний фундамент, який допоможе їм у дорослому житті. Адже шлях до престижних спортивних нагород і рекордів починається з дитинства. Зараз у свої 10-12 років вони показали достойні результати. Направду, їхні змагання тримали нас у напрузі до самого закінчення”, - зазначив голова громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян.

По завершенню змагань переможці отримали заслужені нагороди із рук Віктор Шакирзяна. Так серед дітей до 12 років перемогли Оксана Матвєєва, Ліза Літвіщенко та Єва Жежук. Серед спортсменів до 10 років найсильнішими стали Євгеній Максимчук, Анастасія Вишнецька та Роман Басовкий.