Рівне прийме кращих більярдистів області

Новини Рівного - ЧаРівне.info

22-23 лютого у Рівному відбудеться Чемпіонат області з більярдного спорту.

За попередніми заявками, на даному турнірі буде більше 50-ти спортсменів з Рівного, Дубна, Сарн, Вараша, Костополя, Рокитного, Зарічного, Володимиреця, Млинова, Острога.

Проводити змагання приїде суддя міжнародного класу, Руслан Коріненко.

За результатами змагань, топ-спортсмени отримають звання Кандидат у майстри спорту та 1 розряд. Подібне булоще в 2000-их роках.

Отже, чи зможе Юрій Глудик з Костополя, багаторазовий переможець турнірів та призер кубка України, втримати пальму першості в області? Чи складуть йому конкуренцію останні офіційні кандидати у майстри спорту в області Анатолій Анісімов та Вард Арзуманян, старожили та гуру більярду області Анатолій Крижановський, Олександр Закотій, спортсмени з Дубного, які лідирують у неофіційних рейтингах області, а також Вараська міцна і дружня спільнота більярдистів та такі топ-гравці Рівного як Віталій Максименко, Андрій Василюк, Петро Мельничук, Сергій Влад, Вячеслав Самсон, Сергій Степанський, Володимир Лесько, Володимир Руденко та інші.

Змагання приймає клуб «ГЛОБУС», за адресою: вулиця Соборна, будинок №16А, Рівне.

Чемпіонат Рівненщини відбудеться під егідою відокремленого підрозділу Громадської організації «Федерація спортивного більярду України» в Рівненській області.