Рівненському обласному опіковому центру “Рівне Разом” подарували обладнання для порятунку життів

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні, 18 вересня голова громадської організації "Рівне Разом" передав Опіковому центру Рівненської обласної клінічної лікарні сертифікат на медичне обладнання. Мова йде про спеціальний апарат для перфорації шкіри та осциляторну пилу. Потреба у даному обладнанні була давно.

- Опіковий центр розташований на базі Обласної клінічної лікарні, він єдиний такого рівня заклад не тільки у Рівному, але і у всій області. Тут щороку отримують висококваліфіковану допомогу сотні рівнян, у тому числі діти. Тому важливо забезпечити центр сучасним і якісним обладнанням, яке рятуватиме життя та здоров'я найменших пацієнтів, - прокоментував Віктор Шакирзян.

Рівненський обласний опіковий центр є єдиним закладом в області де роблять складні операції по пересадці шкіри. Така допомога незамінна при опіках різних ступенів та інших травмах. Нинішнє обладнання в центрі давно морально та технічно застаріле. Наявний аналогічний прилад купили близько 30 років тому і він давно не виконує своїх функцій. Раніше, щоб рятувати життя апарат для перфорації шкіри потрібно було замовляти в оренду із Тернополя. Це ставило під загрозу життя та здоров'я як дорослих пацієнтів так і малюків.

- Обласний опіковий центр Рівного мав подібний прилад. У зв'язку з поважним терміном експлуатації він все частіше виходив з ладу і потребував ремонту. Тепер же, завдяки ГО “Рівне Разом”, ми зможемо використовувати новенький пристрій для перфорації шкіри і якісніше надавати необхідну допомогу людям. Це допоможе врятувати багато людських життів, - розповідає завідувач Опікового центру у Рівненській обласній клінічній лікарні Іван Зима.

Медиків вразила оперативність, з якою відреагували волонтери ГО "Рівне Разом" та Віктор Шакирзян. Як тільки проблема була озвучена, одразу була розпочата робота із пошуку потрібних моделей нового апарату. Варто зазначити, що працівники центру давно шукали можливість придбати нове обладнання. Доходило до того, що вони навіть хотіли придбати його за власний кошт. У підсумку, зовсім скоро новенький апарат для перфорації шкіри та осциляторна пила запрацюють в Рівному і допомагатимуть медикам рятувати життя маленьких пацієнтів і не тільки.