Рівненський волейбольний клуб вийшов до другого етапу Кубку України

Фото ілюстративне

Вперше команда волейбольного клубу «Патріот-Рівне» бере участь у чоловічому Кубку України Dmart сезону 2021-2022 з волейболу!

Рівненський клуб розпочав свій виступ з І-го етапу у м.Житомир, де спортсменів очікували команди : ВК «Житичі-ДЮСШ» м.Житомир (Вища ліга України), ВК «Біоресурс» м.Житомир (Друга ліга України) та ВСК «МХП-Вінниця» смт.Тростянець (Вища ліга України).

Перший ігровий день видався для нашої команди надзвичайно важким та суперемоційним, адже нам протистояла команда-господар нашої групи - ВК «Житичі-ДЮСШ».

Рахунок матчу - ВК «Житичі-ДЮСШ» м.Житомир - ВК «Патріот-Рівне» Рівненська область 0:3 (23:25 32:34, 24:26).

На другий ігровий день нашій команді протистояла досить непередбачувана команда ВК «Біоресурс» м.Житомир. Суперники розпочали першу партію дуже вдало і одразу пішли у відрив 5:2 але вдалі хвилинні перерви тренера - Козловського Віктора Садковича дозволили скоротити відставання та вирвати перший сет, після чого суперник уже не зміг нічого протиставити нашому клубу.

Рахунок матчу - ВК «Біоресурс» м.Житомир (Друга ліга України) - ВК «Патріот-Рівне» Рівненська область 0:3 (22:25 17:25 21:25).

Після цієї гри ВК «Патріот-Рівне» разом з ВСК «МХП-Вінниця», які також після другого ігрового дня мали дві перемоги, достроково вийшли до ІІ Етапу Кубку України Dmart сезону 2021-2022, тому гра третього дня уже нічого не вирішувала.