Рівненський нардеп зустрівся з правохоронцями

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Лідер «Зе!Команди» на Рівненщині  Дмитро Соломчук зустрівся з рівненськими правоохоронцями. Під час зустрічі обговорили важливі моменти у роботі поліцейських.

Ми працюємо з потенційними інвесторами, які готові будувати на Рівненщині заводи і фабрики. Усіх насамперед турбує одне питання — безпека. Сьогодні зустрівся з правоохоронцями, щоб обговорити основні проблеми структури. З важливого:

- внаслідок реформи децентралізації поліцейські готують 30 офіцерів в ОТГ. Це будуть місцеві жителі, які підтримуватимуть порядок в громадах. Кожен офіцер отримає укомплектований усім необхідним службовий «Renault Duster»;

- на Рівненщині щодня на службу заступає до 120 нарядів правоохоронців, які оперативно реагують на виклики громадян;

- для пошуку злочинців у Рівному працює 93 камери. Вони ідентифікують обличчя і номерні знаки автомобілів. Всього в області 373 подібні камери. Збільшивши їх кількість, зможемо зробити роботу поліцейських ефективнішою.

Впевнений, що спільними зусиллями наведемо лад на Рівненщині і створимо сприятливі умови для роботи підприємців. Інвестовані кошти підуть у місцеві бюджети, а звідти на школи, садочки, ремонт доріг та інші нагальні потреби у всіх районах області. - наголошує Дмитро Соломчук.