Рівненський батальйон просить вибачення за вчинок солдат-мародерів

13.11.2014, 10:45      Переглядів: 3112

Рівненські волонтери звинувачують деяких солдатів, які повертаються із зони АТО, у мародерстві. Як доказ, вони показали відео, зняте в неділю, 9 листопада, зранку на автовокзалі міста Рівного. Про це пише видання Здолбунів.com.

У сумках бійців волонтери побачили нову бензопилку, не розпаковані намети і спальники, термобілизну, маскувальну сітку.

Водночас, хлопці окремого мотопіхотного батальйону (колишня Горинь) які зараз знаходяться у зоні АТО, лікуються у Рівненському шпиталі звертаються до усіх рівнян з величезним вибаченням за вчинок солдат-мародерів. Військові наголошують: в основному крадіжками займається одна і та ж група осіб. Їм менш всього хочеться, щоб цю історію асоціювали з всіма рівненськими солдатами.

- Ті, хто наживаються на війні завжди є і будуть. Нам неприємно чути усе це, але на жаль, ми визнаємо, що такі випадки є.,- розповідає Віталій Шевцов.-  Нам відомі факти, коли деякі військові відправляли з зони АТО додому посилки з миючими, пральними засобами, печивом. Але у цьому насамперед задіяні одні і ті ж люди без будь-яких моральних принципів. Саме тому, за цю історію від усього нашого батальйону просимо вибачення у тих, хто всіма силами нам допомагав: волонтерам та просто небайдужим людям.

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні