Рівненські вершники здобули 8 медалей на Черкащині (ВІДЕО)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

8 призових місць вибороли спортсмени КСК «Патріот» на подоланні перешкод в Жашкові! Там вчора завершились Відкриті обласні змагання Черкаської області з кінного спорту - Кубок «Parade Allure».

Рівняни заявили про себе гучно, зібравши 8 нагород за 3 дні скачок:

Іванна Царук на коні Барбаді здобула 3 місце у висоті 90 см;

Денис Косик на Тайфуні здобув 2 місце на маршруті з подоланням висоти 100 см;

Олександра Левшук на Адлері виступила на 3 місце взявши висоту 110 см;

Дар'я Вакулінська дебютувала на змаганнях на Атлантіку і отримала 2 місце на перешкодах 60 см;

Олександра Онищук і її Вікторі Тайм стали чемпіонами серед юнаків, успішно пройшовши маршрут з бар’єрами висотою по 120 см.

Такі результати вони отримали за 28 червня. Попередній день був менш вдалий і були повали.

В перший день змагань, 26-го червня, Іванка Царук завоювала 1 місце на висоті 90 см,Олександра Левшук стала першою на 100 см, а тренер Денис Коик на цьому ж маршруті став другим.

Таким чином із семи вершників, які представляли наше місто, п’ятеро взяли призові місця у конкурі (стрибки через бар’єри різної висоти). Усі спортсмени тренуються на базі кінно-спортивного клубу «Патріот».

На змаганнях в Жашкові виступало більше 120 спортивних пар (мається на увазі вершник та його кінь) з Рівненської, Львівської  Чернівецької, Вінницької, Київської, Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Миколаївської, Полтавської та Черкаської областей.

«Маршрути були - логічними! Вони схожі на шахматну партію - треба її розгадати під час перегляду маршруту (спортсмени вперше знайомляться з полем і бар’єрами всього за 30 хв до старту) і під час проходження слід чітко виконати стратегію та врахувати індивідуальні особливості кожної спортивної пари: ширину галопу, контроль поворотів, дистанцію, точки відштовхування тощо.», - коментує особливість конкуру тренер команди Денис Косик.

Наступні змагання в наших вершників уже за два тижні. Поки ж є час відпрацювати техніку та нюанси, які підмітили на цих скачках.