Рівненські борці виграли три бронзи Чемпіонату України

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Кадети з Рівненщини завоювали три нагороди на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби.

Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів відбувся у Харкові 3–5 вересня в ПК «Локомотив». У загальнокомандному заліку перемогла Харківська область, на другому місці команда Дніпропетровщини, замикає трійку лідерів місто Київ. Про це повідомляють на сайті Федерації греко-римської боротьби України.

Представники Рівненщини теж не залишилися без нагород. У категорії 60 кг Максим Демчук із Березного (тренери Артюх Д.В., Бокеєв І.А.) здобув бронзову медаль.

У вазі 92 кг представник Костополя Кирил Щербатюк (тренери Кичан Є.В., Шевчук Д.Ф.) теж піднявся на третю сходинку п’єдесталу. А Артур Бойчук із Рівного (тренери Литвинчук М.О., Леонтьєв П.В.) завоював бронзову нагороду в категорії 110 кг.