Рівненські адвокати проігнорували судове засідання за фактом жорстокого вбивства Зінаїди Римчук

Новини Рівного - ЧаРівне.info

 Сьогодні Волинський апеляційний суд розглядав апеляційні скарги обвинувачених у вбивстві Павла Матюка та Павла Глобіна на ухвалу суду щодо продовження строків тримання під вартою.

Нагадаємо, у помешкання родини Римчуків на вул. Залізничній в серпні 2012 року проникли злодії. Вони задушили жінку, а вбивство намагалися замаскувати. Відтоді минуло 7 років, а судова тяганина досі триває.За словами потерпілих , родини Римчуків обвинувачені у вбивсті  Павло Матюк та Павло Глобін можуть вийти на волю просто із зали суду.

Судове засідання,яке було призначене на сьогодні також перенесли. Причина - відсутні захисники обвинуваченими Костишин Віктор та Катерина Луцик.Їх на минулому засіданні Волинський апеляційний суд зобов'язавав бути присутніми на засіданні у Рівненському СІЗО разом з їх обвинуваченими для здійснення належного захисту.Однак, захисниками вимога суду була проігнорована. Відтак суд прийняв рішення про відкладення слухання апеляційних скарг та в вирішив направити листи у відповідні інстанції. 

Родина закатованої жінки переконана, підсудні тягнуть час. Бо якщо їх засудять до п'ятнадцяти років позбавлення волі, в СІЗО вони зможуть відсидіти лише сім з половиною. Сім років вже пройшло.