Рівненські театрали повернулись із фестивалю у Москві з перемогою!

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Колектив Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру нещодавно повернувся з Х Міжнародного Московського фестивалю камерних театрів та малих форм "Славянский венец". Про це повідомила керівник літературно-драматичної частини Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру Ірена Боровець.

На сцені Московського драматичного театру на Перовській рівняни показали виставу за п`єсою В.Распутіна "Останній строк". Високоповажне журі відзначило, що виступ наших земляків став прекрасним і змістовним завершенням насиченої програми фестивалю. Тож до Рівного театрали привезли аж дві нагороди.

Відтак, за кращу режисуру у виставі "Останній строк" члени журі, а це переважно знані театральні критики, нагородою відзначили режисера-постановника вистави, директора-художнього керівника Рівненського облмуздрамтеатру, народного артиста України Володимира Петріва, а артистці Ніні Ніколаєвій за роль Старуні присудили спеціальний диплом "За образ без возраста".

Величезною радістю і підтримкою для наших артистів була присутність у глядацькій залі україномовної аудиторії. Подивитись виставу рівнян прийшла делегація представників посольства України в Російській Федерації на чолі з керівником відділу культурно-гуманітарного співробітництва та інформаційної роботи Галиною Степаненко. Дипломат привітала українців зі здобутою перемогою і вручила артистам квіти.

Марина НАЗАРЧУК