Рівненська "Регіна" зберегла друге місце в Суперлізі

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Після вдалого старту рівненська «Регіна» проводила матчі третього туру жіночої волейбольної Суперліги, якій відбувся в Запоріжжі, в ранзі одного з лідерів жіночої Суперліги. Проте зберегти такий приємний «нуль» в графі поразок цього разу не вдалося.
 

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Аланта»
3:1 (25:22, 35:33, 15:25, 25:22)


Першим суперником в турі для рівненських волейболісток став один з дебютантів суперліги – клуб «Аланта» з Слобожанського. Вже попередній тур, в якому рівнянкам довелося «повозитися» з «Полтавчанкою-ПНПУ» показав, що дебютанти здатні на серйозний опір. Не стала виключенням і звітна гра.

«Аланта» показала себе боєздатним колективом і зустріч з нею виявилася надзвичайно впертою. Гру рівнянки розпочали в наступному складі: Анастасія Дударенко, Уляна Котар, Ангеліна Мірчева, Анна Єфременко, Таїсія Хорольська, Валерія Паршина, ліберо – Світлана Росоха.

Вже стартовий сет показав, що гра буде напружена. Команди по черзі лідирували і хоч відчувалася деяка перевага «Регіна» але «Аланта» не відставала. На фініш партії команди вийшли за рівного рахунку 21:21. У вирішальний момент своє вагоме слово сказала Єфременко. Саме її атаки забезпечили перевагу в першій партії 25:22.

Другий сет забрав масу сил і енергії в обох команд. І «завдячувати» такому перебігц подій рівненська команда, напевне, має сама собі. Зважте – ведучи в рахунку 15:10, «Регіна» примудрилася віддати поспіль 10(!) очок перетворивши рахунок на 15:20! Неймовірно! Як неймовірно і те, що за такого перебігу рівнянкам таки вдалося відігратися. А ситуація була критична бо по ходу партії «Регіна» «горіла» 21:24. Але спочатку Котар, а потім Мірчева скоротили відставання до мінімуму. Далі помилка суперниць взагалі вирівняла шанси 24:24.Почалися «гойдалки». Сет-боли були як в однієї так і іншої команди, час йшов, рахунок ріс, а завершальну крапку поставити не вдавалося. І знову вирішальна атака залишилася за Євременко. Саме її вдалі дії завершили сет за рахунку 35:33, а сама партія тривала майже 40 хвилин!

Третій сет рівнянкам не задався. Напевне після такого виснажливого відрізку команда взяла своєрідну «паузу». Тож суперниці стартовим ривком 12:4 задовго до завершення зняли питання про переможця в цій партії. В підсумку 15:25.

Старт четвертої партії нагадував продовження третьої – «Аланта» знову почала нарощувати перевагу, яка подекуди сягала 4 очок. Добре, що тренерському штабу вдалося «повернути команду на майданчик» тобто в гру. «Регіна» знову заграла в свій волейбол і вирівнявши рахунок 14:14 вже сама вийшла вперед і лідерством не поступилася. Ейс Дударенко зробив рахунок 24:21 і в подальшому команди обмінялися очками, що і зафіксувало непросту перемогу рівненської команди.
 

«Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»
3:0 (25:21, 25:14, 25:19)


А от гра проти господарок майданчика не склалася. Це був відверто не день «Регіни». В жодному сеті команді не вдалося бодай «зачепитися» за боротьбу в партії. Окремі відрізки можна виділити але в цілому «Орбіта» виглядала краще. Тож описувати перебіг подій в усіх трьох партіях можна коротко: запоріжанки зі старту здобували комфортну перевагу і впевнено втримували її о самого фінішу.

На довгій турнірній дистанції такі спади неминучі тому будемо сподіватися, що ця гра залишиться лише епізодом. А впевнитися цьому, сподіваємося, ми зможемо вже 18-го жовтня, коли в рівному рівнянки прийматимуть свої принципових суперниць і сусідок з Луцька. До того ж це буде зустріч лідерів чемпіонату бо поразка в Запоріжжі не завадила «Регіні» утримувати другу позицію в турнірній таблиці. 

 

Інформаційна служба РОФВ