Рівненська "Регіна" вдома двічі програла житомирянкам

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Завершилися матчі п’ятого туру жіночої Суперліги. Рівненські волейболістки "Регіни" на своєму майданчику приймали житомирське «Полісся».

Перед цім туром житомирянки посідали високе четверте місце маючи в своєму активі перемоги над «Волинню», «Білозгаром» та «Університетом». Тож недарма в анонсі туру від ФВУ саме житомирянки вважалися фаворитками даного протистояння. Проте «Регіна» виступала дома, а дома і стіни допомагають тому сподівання на те, що рівнянки зможуть перервати серію поразок були.

Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" - "Полісся-ЖДУ"
0:3 (23:25, 23:25,22:25)
0:3 (14:25, 14:25,15:25)

І ці сподівання ледве не виправдалися в перший ігровий день туру. З початку матчу точилася рівна боротьба з невеликою перевагою гостей. За рахунку 10:13 Дмитро Юрченко змушений був вдатися до тайм-ауту. Тайм-аут спрацював, хоч і дещо з запізненням. «Регіна» за рахунку 13:17 зуміла набрати поспіль 4 очки і вже гості зупинили гру хвилинною перервою. Розпочалися «гойдалки» - жодна з команд не могла забезпечити відрив. При такому перебігу подій перевагу отримає команда, яка зробить менше невимушених помилок. Нажаль, за рахунку 19:20 такої помилки припустилися господарки. Піднявши потужну атаку «чотири-по-чотири» рівненські волейболістки не розібралися з третім дотиком і рахунок став 19:21. Тренер «Регіни» вдруге взяв тайм-аут. Однак змінити перебіг подій, не дивлячись на декілька блискучих розіграшів, рівнянкам не вдалося. 23:25.

Початок другої партії пройшов за незначної переваги «Регіни». «Полісся» нашу команду в рахунку не відпускало і відчувалося, що в такому ритмі пройде вся партія. Команди декілька разів змінювали одна одну в рол лідера але переваги більше ніж у два очки ніхто не міг досягти. На відмітку «20», яка умовно визначає кінцівку партії першими вийшли рівнянки. Коли рахунок став 22:20 на користь господарок зажеврілася надія, що ось-ось і господарки дотиснуть амбітних опоненток. Однак… Далі господарки спочатку не справилися з скиданням з задньої лінії, потім зірвали прийом і нарешті трохи не поталанило на блоці, коли м’яч від рівненського блоку по високій траєкторії через весь майданчик «Полісся» все ж таки потрапив в аут . і обнадійливі «+2» миттєво перетворилися на відставання. Хвилинна перерва від Дмитра Юрченка подіяла, проте за рахунку 23:23 рівнянки знову не змогли підстрахувати відскок від блоку і в наступному епізоді технічною атакою по лінії житомирянки завершили партію на свою користь.

Старт третього сету був катастрофічним. Господарки горіли 3:10! Далі більше – 5:14, 13:21, 14:23, 16:24! І в цей момент чи господарки скинули з себе психологічний тягар, чи вдалий відрізок розхолодив гостей але «Регіна» почала розіграш за розіграшом залишати за собою. З цей період гості двічі вдавалися до перерв але рахунок дійшов до вже прийнятного 22:24. І все закінчилося суперечливою ситуацією. Атака житомирянки з четвертої зони була відверто в аут, але судді зафіксували торкання рівненського блоку. Як не намагалася Лариса Тимчак та Дмитро Юрченко довести протилежне судді свою думку не змінили, а до відео-челенджів нам ще далеко.

Тож поразка 0:3, але поразка в серйозній боротьбі, яка давала сподівання на продовження впертого протистояння.

Однак, друга гра відверто розчарувала. За всі три партії господарки жодного разу не лідирували в рахунку та й сам рахунок сетів говорить сам за себе. «Полісся» переважало господарок в усіх компонентах, а «Регіна», напевне, провела найгіршу гру в сезоні. Тож і не дивно, що матч не протривав і годину, завершившись впевненою перемогою гостей. Це перший випад в цьому сезоні, коли в рамках туру «Регіна» не змогла виграти жодної партії.

А далі простіше не буде. В наступному турі на рівнянок чекає надважкий виїзд в Кам’янське до лідера чемпіонату – тамтешнього «Прометею». Побажаємо команді вдачі – вона обов’язково знадобиться.