Рівненська футболістка переходить грати в «Атлетіко Мадрид»

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Днями стало відомо, що уродженка села Дюксин, Костопільського району Ольга Овдійчук залишає жіночу футбольну команду «Житлобуд-1» із Харкова та переходить грати в «Атлетіко Мадрид» з Іспанії. Минулого року ця команда стала першою у своєму Чемпіонаті, повідомляє ТРК "Ритм". 

Свої перші футбольні кроки дівчина робила у костопільській команді «Родина-Ліцей» під керівництвом тренерів Василя Мамчура та Миколи Сідорчука. До Харкова Ольга перебралася у 2012 році. За команду «Житлобуд-1» зіграла 100 матчів і кілька разів була визнана кращим гравцем чемпіонату та неодноразово ставала кращим бомбардиром України.

Загалом в чемпіонатах України зіграла 129 ігор та забила 153 м’ячі. У 2019 році стала членом символічного клубу бомбардирів імені С. Фрішко.  

"Потрапляння до Атлетіко Мадрид це великий крок для мене. Я дуже пишаюся тим, що буду захищати кольори цього великого клубу. Я здобула усі можливі титули у своїй країні, тож тепер я хочу продовжувати рости тут, - зазначила Ольга у першому своєму іспанському інтерв’ю". 

Команда, за яку Ольга виступала з 2012 року побажала нападниці успіху та нових досягнень і закріпила ось таке відео: