Рівненщина в режимі надзвичайної ситуації: чи встановлять блокпости?

Новини Рівного - ЧаРівне.info

25 березня уряд прийняв рішення про введення на території України режиму надзвичайної ситуації.

Про те, яким чином в умовах НС житиме Рівненщина розповіли під час брифінгу заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко та начальник управління з питань назвичайних ситуцій для цивільного захисту населення Віктор Семенюк. 

Відповідно до рішення уряду, додаткові рішення ще будуть приймати і на рівні області на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

- Зараз ми напрацьовуємо свої рішення відповідно до того, як сформульовані ті чи інші позиції в рішені Кабміну. Вцілому стосовно режиму надзвичайног стану, ми вже майже тиждень працюємо з максимальними обмеженнями, додатково при НС запроваджуються такі механізми як патрулювання та додатковий контроль при в'їздах на територію області. Контрекно ці заходи ми ще напрацьовуємо, - зазначив Ігор Тимошенко. 

Після консультацій, зокрема і в Кабміні, в області вирішуватимуть, як саме відбуватиметься контроль на в'їздах. Імовірно, за словами Віктора Семенюка, встановлять блокпости на кордонах області, де перевірятимуть температурний режим усіх громадян, що в'їжджатимуть на територію області.