Рекордна кількість вагітних заповнили анкети для участі в "Пузатій мамі" (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вже дев’ять років поспіль вагітність рівнянок перетворюють у цікавий, насичений та веселий період. Зовсім скоро у Рівному стартуватиме 12-ий сезон проекту «Пузата мама». Вчора у Майстерні міста відбулася зустріч-знайомство з майбутніми молодими матусями.

За словами засновниці проекту Оксани Кравець, для участі в осінньому сезоні «Пузатої мами» заповнили близько 100 анкет, що стало рекордом:

- Це надихає і змушує рухатись нас уперед! Попереду у цих матусь багато цікавого: вечори підготовки до пологів, фізичні тренування, наша запальна вечірка вагітних та неймовірний фінал.

На зустріч також прийшли учасниці минулого сезону «Пузатої мами» зі своїми малюками і поділилися враженнями від участі у проекті:

- Для нас з чоловіком він дав величезний багаж знань і підготовки до появи нашого малюка! Під час проекту почуваєш себе особливо!! Повною енергії, відчуваєш підтримку пузатиків, а цінні поради лікарів та доулів надають впевненості, що ваш малюк буде огорнений любов’ю та турботою, - розповіла учасниця «Пузатої мами-2019» Юлія Каспришена.