П’ять найрозумніших людей світу

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Людство щодня збагачується все і новими і новими геніями. Список найрозумніших людей щоразу поповнюється новими іменами. ЧаРівне.інфо пропонує вашій увазі список 5 найрозумніших людей світу.

1. Кім Унг-Йонг.

Цей геній народився у 1963 році у Кореї. У чотирирічному віці він вже знав чотири мови і розв’язував математичні задачі! Кім визнаний найрозумнішою людиною в світі (за результатами Книги рекордів Гіннеса).

2. Крістофер Ланган.

Він народився в 1957 році в США у м. Сан-Франциско. Про свої надприродні здібності дізнався, працюючи... охоронцем у барі. Завдяки його власній теорії про «когнітивно-теоретичну модель світу» вся Америка шанує і знає його як найрозумнішого представника їхньої нації.

3. Філіп Емегвалі.

Цей нігерійський учений народився у 1954 році. Він є лауреатом премії імені Гордона Бела 1989 року, а також нагороджений за використання суперкомп’ютера при спостереженні нафтових полів. Ця машина складалася більш, ніж з 65 тис. паралельних процесорів.

4. Гаррі Каспаров.

Цей російський шахіст, публіцист, політичний і громадський діяч народився 1963 року. Він - міжнародний гросмейстер, неодноразовий чемпіон Росії та світу з шахів та заслужений майстер спорту.

5. Ісаак Ньютон (1643-1727 рр.) – англійський учений.

Основи сучасного природознавства та класична фізика – його винаходи. Наукова спадщина Ісаака належить до розділів механіки, оптики, астрономії, математики. Він сформулював основні закони класичної механіки, відкрив закон всесвітнього тяжіння, дисперсію світла, розвив корпускулярну теорію світла, розробив диференціальне й інтегральне числення.

Підготувала Вікторія ТАЛАЩУК