"Пузата мама" та Мафія: у Рівному відбулась оригінальна вечірка для вагітних (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У неділю, 26 вересня, у Рівному для учасниць проекту "Пузата мама" організували тематичну вечірку в честь майбутньої мами та її малюка. Цього року традиційна «Baby Shower» дещо змінила формат. 

Генеральний партнер проекту Оздоровчий центр «Атман»

Зцілюють та оздоровлють: у  Рівному запрацював сучасний оздоровчий центр «Атман»

Як розповіла ЧаРівне.Інфо засновниця проекту Оксана Кравець, головна мета цього дійства - підбадьорити майбутню матусю, зарядити її гарним настроєм та позитивними емоціями. 

Разом з нашими партнерами нам вдалось влаштували яскраве, смачне та позитивне свято для матусь. Впевнена, що цей день вони запам`ятають надовго, - каже організаторка. 

Свято відбулось у Sofiya Aqua Club. Цього року для учасниць осіннього сезону проекту його влаштували у форматі Мафії для вагітних. Проводив гру Володимир Новацький, бізнес-тренер центру "ЛОТОС-ІНВЕСТ"

Baby Shower у такому форматі неймовірно сподобалась учасницям, адже це було захопливо, пізнавально, крім того, ще й вперше у нашому місті. 

Смаколики для святкового столу приготували кондитерська студія Bake.up, а також домашній кондитер Zefirreze_vikki. Безалкогольним вином вагітних пригощали Вина Світу.

\