"Пузата мама" розпочинає осінній сезон: у Рівному шукають вагітних

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному стартувала реєстрація на весняний сезон проекту "Пузата мама-2021". Проект триватиме з кінця серпня по кінець жовтня. 

Реєстрація для участі в проекті стартує вже та триватиме до 15 серпня!

Нагадаємо, що проект відбуватиметься в Рівному вже десятий рік поспіль. Впродовж 2,5 місяців вагітні учасниці набиратимуться знань, досвіду та в суцільному позитиві готуватимуться до найважливішого моменту - народження на світ їхнього малюка!

"Пузата мама" пропагує здорове та щасливе батьківство. А цього сезону вагітним обіцяють ще більше корисних лекцій, цікавих зустрічей та яскравих емоцій. А головне, учасниці знайдуть тут дружню, шаленну, щиру та цілодобову підтримку пузатиків. 

- Ми як ніхто знаємо, чого хоче вагітна жінка і  знаємо, що безліч рівнянок вже з нетерпінням чекають старту "Пузатої мами". Тож, як завжди  готуємо чимало цікавих ідей, аби зробити вагітнсть кожної учасниці по-справжньому яскравою! - зазначила Оксана Кравець.

А ще учасниць чекають неймовірні фотосесії від кращих фотографів, фітнес, аквааеробіка, Вечірка вагітних та шаленний фінал!

ПОДАТИ АНКЕТУ

Стежити за проектом «Пузата мама» можна у офіційних спільнотах конкурсу у соцмережах: Пузата мама у Інстаграм та Пузата мама у ФБ.

Контакти організаторів: 0979674391 Оксана КРАВЕЦЬ

Ознайомитись з перебігом попередніх сезонів можна у розділі проекту.