Призначення нового радника Чугуннікова затягнулося

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Призначення керівника Центру допомоги учасникам АТО Анатолія Пахолюка на посаду радника голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова затягнулося.

Це було пов`язано з процедурою перевірки, згідно чинного законодавства. Віталій Чугунніков вже підписав відповідне розпорядження. Як повідомляє прес-служба РОДА, новопризначенець матиме посадовий оклад у розмірі 1378 гривень, також йому присвоїли 11-ий ранг держслужбовця.

Валентин Олександрович Пахолюк: Дата та місце народження: 26.11.1968 р., с. Уїздці Здолбунівського р-ну

Навчальний заклад, спеціальність: Каспійське вище Військово-Морське училище ім. Кірова м. Баку, Азербайджан, інженер - штурман надводних кораблів. Місце праці: Громадська активність:

З 1994-2011 був засновником та керівником комерційних та виробничих підприємств «Шедар», «Рембудсервіс», «Західпостач», «Нерудпром ЛТД». З липня 2014 – березень 2015 виконував бойові завдання в зоні АТО в складі батальйону «Горинь» на посаді офіцера – психолога. Демобілізований, капітан запасу. Одружений, має 3 доньок.

Нагадаємо, Центр допомоги учасникам АТО, який нині очолює Анатолій Пахолюк, покликаний допомогти учасникам АТО та демобілізованим. Бажаючі можуть звертатися за номером телефону: 068-285-35-98.