Про завод Kronospan у Городку знають і в Офісі Президента

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні керівник Офісу Інвестиційної ради при Президентові України Ольга Магалецька провела робочу зустріч з генеральним директором ТОВ «Кроноспан УА» Наталією Покінською. Про це повідомляє сторінка   Kronospan Horodok. Під час зустрічі обговорили важливість залучення інвестицій в Україну та створення виробництв, нових робочих місць. Постійно мають підвищуватися і екологічні стандарти української промисловості. 

Ольга Магалецька підкреслила, що держава має підтримувати відповідальних інвесторів, які суворо дотримуються законів України, екологічних стандартів України та ЄС. І контроль за дотриманням екологічної безпеки не менш важливий, ніж розвиток економіки. 

Наталія Покінська підтримала таку думку  та зауважила, що компанії Kronospan дбає про екологічну безпеку і постійно інвестує значні кошти в модернізацію виробництва та встановлення найсучасніших фільтрів. Наприклад тільки на фільтри та очисні споруди майбутнього заводу Kronospan в Городку на Рівненщині планують витратити більше 20 мільйонів євро. Що буде позитивним прикладом для всіх інших підприємств галузі. 

Нагадуємо, що завод Kronospan на Рівненщині – це 200 мільйонів євро іноземних інвестицій. Середня заробітна плата робітників підприємства Kronospan у Городку становитиме 15-18 тисяч гривень на місяць. Робота в компанії Kronospan – це достойний рівень оплати праці, прозорі трудові відносини та дотримання соціальних гарантій згідно Законодавства України. Передбачається, що після виходу заводу на проекту потужність, щороку підприємство сплачуватиме більше 350 мільйонів гривень податків і зборів, з них 25 мільйонів поповнюватимуть саме бюджет Городоцької сільської ради. А це суттєво допоможе розвивати та розбудовувати місцеву громаду.

Виробництво на Рівненщині матиме не тільки сучасне і сертифіковане за європейське обладнання, а й одні найкращих у всьому світі фільтруючі системи, в тому числі UTWS та WESP. Це передові технології, які Kronospan впроваджуватиме першим в Україні. Kronospan рухається на три кроки вперед, будує сучасні виробництва, щоб навіть через кілька років вони випереджало новітні європейські екологічні норми. Загальна вартість інвестиції у пилогазоочисні технології заводу в Городку перевищить 20 мільйонів євро.