Про вакцинацію без фейків: у Рівному вагітним розповіли про вакцини та імунізацію

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному лікар-педіатр Марина Приходько розповіла майбутнім мамам про вакцинацію вагітних та дітей. Лікар розповіла про важливість захисту дитини від інфекційних захворювань за допомогою щеплення та відповідала на питання батьків.

- Ця тема одна з найбільш обговорюваних на батьківських форумах, проте, попри велику кількість інформації, залишається чимало «підводних каменів», в яких важко розібратися самотужки, і тому лікар має доступно поянювати батькам усе, що стоється захисту діток за допогою щеплень. -  наголошує Марина Приходько. -  На цій лекції я розповідала про те, які вакцини доступні в Україні, як дотримуватися профілактики, як підготуватися до імунізації, про календар щеплень, застереження та страхи батьків.

Такі лекції, кажуть вагітні не лише корисні та цікаві, а й важливі у плані підготовки до батьківства.

Нагадаємо, що сам конкурс «Пузата мама» покликаний, насамперед, популяризувати здорове материнство, щасливе батьківство та міцні сімейні цінності. Метою його проведення є організація приємного, цікавого та корисного дозвілля для вагітних.

Відтак, проект дає можливість усім рівнянам переконатися, що вагітність – це не хвороба, а особливий трепетний період. Таким чином, усі вагітні учасниці проекту вже дев`ятий рік поспіль демонструватимуть, що бути матір’ю - це красиво, здорово і модно.