Прогулятись по місту можна онлайн: як створюють віртуальний повітряний тур Рівного

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному створюють 3D-тури різними локаціями на Google Maps.

Як розповідає сертифікований фотограф Google Сергій Гупаленко (Den Bassi) зйомки проводяться квадрокоптером.  Відтак, на таких фотознімках будуть збережені основні об`єкти Рівного, в тому числі чимало історичних будівель.

 - Придбати квадрокоптер мені допоміг магазин Bigggsale. Так і розпочався масштабний проект з оцифровування міста. Наразі вже зроблено роботу по вулицях Макарова, Д. Галицького, мікрорайоні Північний. У перспективі буде оцифроване усе місто.- розповідає фотограф.

Відтак, не виходячи з дому можна буде прогулятись містом у віртуальному режимі. А ще, така прогулянка дозволяє охопити велику аудиторію і спонукає глядача відвідати місто. Технологія, яку використовують для оцифрування додає ефекту присутності.

- Самі 3D-тури є розширеною функцією Google Streer View, яка дозволяє домогтися більшого ефекту присутності, ніж за звичаної 360-градусної зйомки.- каже Сергій Гупаленко.- Знімки, їх аж 26 зроблені за допомогою панорамної зйомки, потім зшиваються у фотосфери. Переходячи з однієї сфери в іншу, користувач може переміщатися у просторі.

Завершити оцифровування Рівного планується до кінця року. Віртуальний тур буде проходити по основних магістралях Рівного. Швидше за все цими магістралями будуть тролейбусні маршрути.