Про життя в Америці: молода сім’я з Рівного переїхала в США (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Рівнянка Олександра Дяк разом з чоловіком та донечкою переїхали до Америки. Вже близько місяця родина живе у місті Парма, що в штаті Огайо.

Враженнями про життя в США молода матуся поділилася з кореспонденткою порталу «ЧаРівне.інфо».

- Перше враження дуже хороше. Тебе усюди радісно зустрічають, всіляко допомагають. Загалом, американці дуже привітні - вони завжди усміхнені і приємні. Часто у магазині, коли ти не можеш пояснити, що ти хочеш, тобі покличуть ще кілька консультантів і вирішать питання. Також, тут усе зроблено для комфорту людей - усіх без винятку, і на візочках теж, - розповіла Олександра.

- Ще американці не звертають увагу на оточуючих, не думають «Ой, що це вона вдягнула?!». Якщо ти вийдеш в супермаркет в піжамних штанах – окей, це твоя справа, ніхто не буде тебе осуджувати. Я вже не говорю про кольорове волосся  (сміється), - додала рівнянка, яка зараз живе з родиною у США.

Як зізналася Олександра, найбільшою складністю для неї є мова.

- Те, що ми вчимо в школі і реалії спілкування дуже різні. Хто хоче летіти у штати, раджу шукати курси чи відео розмовної американської. Тут дуже багато скорочень і невідомих нам слів (посміхається).

- Ще одне, що мене приємно здивувало - це доступність продуктів та інших товарів. Навіть якщо ти заробляєш мінімум, в тебе завжди буде повний холодильник. Американці звикли до такого, а от українці в шоці, коли куштують уперше в житті манго за 50 центів (посміхається), - поділилася Олександра.