Про що фільм та як знімають українське фентезі «Джура Королевич»: подробиці зі знімального майданчику (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Минулого тижня у Тараканівському форті, що на Рівненщині, розпочалися зйомки українського фентезі «Джура Королевич». Зйомки триватимуть до 20 липня, після чого продовжаться у Києві та у Житомирській області.

Журналісту порталу «ЧаРівне.інфо» вдалося побувати на знімальному майданчику та дізнатися подробиці зйомок.

Фентезі-казку створює кінокомпанія «Кобза фільм» за фінансової підтримки Держкіно.

Режисером фільму є Антон Гойда, продюсерами – Олег Щербина та Юлія Чернявська, авторами сценарію – Сергій Гаврилюк, Сергій Ухачевський, Кіра Волкова і Юлія Чернявська , за участю Братів Капранових.

Як розповів Антон Гойда, у фільмі йдеться про боротьбу Добра та Зла.

У фільмі бере участь відомий акторський склад: Максим Cамчик, Таїсія-Оксана Щурук, Аліна Коваленко, В’ячеслав Довженко, Олексій Вертинський, Віталій Салій, Костянтин Темляк, Олександр Кобзар, Михайло Кукуюк, Євген Олійник, Олексій Тритенко, Дмитро Рибалевський, Володимир Ращук та інші.

Всього ж у фільмі задіяно близько 200 акторів, долучалися до зйомок і місцеві жителі. Кастинги проходили у Дубні, Тараканові, Збаражі, Києві.

- Це в нас є Зло у казці, яке зветься лангомери. Зараз знімаємо сцену, як вони нападають на поселення, грабують, викрадають дітей, - розповідає Антон Гойда.

- Це фентезійна історія, але не в прямому розумінні казка, яку ми чули у дитинстві. Головна лінія фільму – сили Зла  на початку вбивають короля, захоплюють королівство, але рятується маленький Королевич, виростає та повертається, щоб помститися за батька та зробити все, щоб перемогти Зло, - каже режисер фільму.

До слова, Тараканівський форт обирали з-поміж десятка локацій.

- Насамперед нас привабила ось ця розруха. Вона – дуже експресивна. Крім візуальної експресії, це відчуття небезпечності від того, що воно там ледве «дихає», – розповів художник-постановник фільму Шевкет Сейдаметов. – Спеціально це не створиш.

- Цікаво було б зайти у форт. Я ще там не був. Взагалі вперше про нього почув. Щось тут є тривожне щемливе. Видно, тут багато народу полягло, - поділився актор, народний артист України В’ячеслав Хім’як.

Бюджет фільму складає близько 28 мільйонів гривень.

Зйомки фільму, за словами Антона Гойди, планують завершити уже за місяць. А реліз фільму запланували на 2020-ий рік.