Про рівненських медиків видали книгу (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Під назвою “Мистецтво милосердя” побачила світ книга про КНП «Центральна міська лікарня» РМР. Насамперед, тут розповідь про роль та значення колективу медиків лікарні у коротких меседжах керівництва обласного центру та галузі зокрема.

Кожен, хто візьме до рук це видання, зрозуміє хронологію літопису ЦМЛ. У книзі представлено розповіді про всі основні підрозділи - від менеджменту лікарні у різні роки і аж до харчоблоку. Тут є розповіді і про те як лікують, і про те як вміють гарно відпочивати.

У “Мистецтві милосердя” відображено філософію, що сповідують у міській лікарні, а це: професійна відданість, фахова компетентність, шляхетність та доброчинність.

У книзі зібрано світлини тих, хто працював та працює у лікарні. Окремі фотоілюстрації зроблені з висоти пташиного польоту. “Мистецтво милосердя”побачило світ півтисячним накладом.

Безмінний 25-ти річний керівник лікарні Євген Кучерук переконаний – книга влучно відображає життя лікарні та є хорошим подарунком до професійного свята – Дня медичного працівника.

Управління охорони здоровя м.Рівне