Привід дарувати квіти завжди знайдеться!

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Букет - це універсальний подарунок.  За допомогою такого жесту уваги можна показати глибину своїх почуттів, а також підкреслити ступінь поваги.  Навіть можете подарувати близьким квіти зовсім без приводу щоб підняти настрій.

Коли і навіщо варто дарувати квіти

Квіти - це те, що завжди змусить посміхнутися, не залежно від того, що відбувається в житті прямо зараз.  Букет може символізувати турботу, любов, вибачення.

  • Висловити любов.  Найпопулярніша причина подарувати квіти - це передати свої почуття, і не важливо чи це початок відносин, приємний знак уваги або привітати з важливою датою для вас обох;

  • Вибачитися.  Навіть коли слів вибачення досить, букет квітів в такому випадку буде означати набагато більше.  Крім того, букет квітів в знак вибачення розтопить будь-яке серце;

  • Святкування події.  Найпопулярніша причина, по якій потрібно купити квіти, це якесь торжество.  Квіти - це відмінний подарунок для будь-якої ситуації, будь то день народження, річниця весілля, або наближається міжнародний жіночий день;

  • Справити враження.  Ви закохані, але не знаєте, як справити враження?  При такому приводі, не забудьте додати листівку - адже тут важливо назвати своє ім'я і натякнути на привід.

З такою кількістю приводів не дивно, що квіти - це найпопулярніший подарунок, який може висловити будь-які почуття і завжди приносить радість.

Крім того, що букет квітів є красивим жестом, це ще і прекрасне доповнення до будь-якого подарунку.  Придбати елегантний, витончений букет будь-якого розміру і складності можна в бутику Dicentra.

Сьогодні в асортименті бутика Dicentra представлені:

  • вічна класика з сортових троянд, лілій та тюльпанів;

  • оригінальний букет з екзотики на кшталт орхідей, фрезій і гортензій;

  • композиція з смачними доповненнями та іншим декором.

Замовити букет онлайн

Замовити букет на сайті бутика Dicentra можна з будь-якого куточка нашого міста.  Тепер немає необхідності відвідувати безліч квіткових магазинів і везти довгоочікуваний букет через все місто.  Досить за допомогою вашого гаджета вибрати на сайті вподобану квіткову композицію і оформити своє замовлення всього за кілька хвилин.  Під кожною композицією вказані актуальні ціни, а зручна навігація сайту дозволяє оформити покупку в кілька кліків.

 

*на правах реклами