Президент "Кардинал-Рівне" прокоментував скандальне інтер'ю екс-головного тренера команди Гончаренка

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Днями вийшло для когось "скандальне" інтерв'ю екс-тренера "Кардинал-Рівне" Станіслава Гончаренка для одного із ютуб-каналів. Для того, аби прокоментувати озвучені скандальні речі під сас відео, ми звернулися до президента футзального клубу "Кардинал-Рівне" володимира Валявки. Тож, він нам прокоментував виступ екс-очільника команди.

Читайте також: Екс-тренер "Кардинал-Рівне" дав скандальне інтерв'ю (ВІДЕО)

- Перш за все, хочу привітати уболівальників з перемогою «Кардиналу» над одним з лідерів чемпіонату, столичним «Хітом». Хочу подякувати команді і тренеру за проявлений характер, волю до перемоги і красиву гру.

Що ж до того, що сказав колишній тренер Станіслав Гончаренко, то мені прикро чути те що говорить на адресу нашого клубу. У мене виникає логічне запитання: якщо все було так погано, то чому Гончаренко не говорив про це раніше? Чому не подав у відставку?

Ми обговорили умови і вони його влаштовували. І лише після звільнення і після того, як отримав останню зарплату він почав звалювати свої помилки і невдачі на гравців і клуб. Реакція Гончаренка мені нагадує якусь дитячу образу. Гончаренко отримав карт-бланш, сформував команду, яку хотів в межах обговореного бюджету. Перший рік ми не вимагали результату. Навіть незважаючи на розгромні поразки. Але результату не було й на другий рік його роботи. Образи, екстрасенси - це все якось смішно і прикро одночасно.

Особливо неприємно чути образливі слова на адресу нашого капітана, Олександра Басича. Який був і є вірним команді, клубу, уболівальникам. Багато років гідно і самовіддано захищає кольори і честь клубу.

Як президент, я не дам ображати нашого капітана Олександра Басича. Гончаренку бажаю успішної подальшої карєри і тільки Час все розставить на свої місця і покаже, що правий в цій історії. Можна навіть до екстрасенса не ходити, - прокоментував Володимир Валявка для сайту ЧаРівне.