Президент БК "Рівне" Сергій Ліщук про вихід клубу в чоловічу Суперлігу

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні ми повідомляли про те, що БК "Рівне" вже в найближчому сезоні може заграти у чоловічій Суперлізі. Наразі бажання приєднатись до команд елітного дивізіону виявляють кращі команди минулого сезону Вищої ліги — представники Групи 2 Тернопіль-ТНЕУ (переможець групового раунду) та БК "Рівне", який посів друге місце.

За коментарем, стосовно підвищення у класі нашої команди ми звернулися до президента рівненського клубу Сергія Ліщука.

- Останній місяць півтора ми проводимо переговори із потенційними спонсорами. Ми маємо час до 10 липня. Сподіваємось, що переговори увінчаються успіхом. Шанси на участь в Суперлізі ми маємо дуже хороші. В нас будується велика спортивна арена - спорткомплекс на вулиці Макарова. Також маємо всю відповідну інфрастктуру. На рахунок тернопільського клубу. Не можу сказати, хто має більше шансів на підвищення в класі. Якщо навіть в цьому сезоні не вдасться заграти в чоловічій Суперлізі, докладемо максимум зусиль, аби втілити нашу мрію через рік, - прокоментував Сергій Ліщук.

Дедлайн прийому заявок встановлено 10 липня — до цієї дати БК "Рівне" повинен підтвердити готовність грати в Суперлізі.  До головного дивізіону буде допущено лише один клуб. Якщо вимоги по підвищенню в класі виконають та фінансові гарантії нададуть обидва клуби, учасником наступного сезону Суперліги стане Тернопіль-ТНЕУ, як команда з вищим рейтингом за підсумками минулого сезону.