Представники партії "Рівне Разом" подали дві заяви до поліції

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Ще до початку реєстрації політичної партії "Рівне Разом" у Рівному невідомі розповсюдили персональні дані її кандидатів, а нардеп від "Слуги народу" перешкоджав реєстрації партії у ТВК.

З метою захисту своїх права, політична партія "Рівне Разом" сьогодні, 25 вересня, подала дві заяви до поліції.

У партії просять знайти винних у розповсюдженні персональних даних. А також порушити кримінальне провадження проти нардепа від "Слуги народу" Олександра Ковальчука, який 24 серпня перешкоджав роботі місцевій ТВК, коли відбувалась реєстрація політичної партій "Рівне Разом" для участі в місцевих виборах. До поліцій разом з заявою подали відео, де зафіксовано факт тиску з боку нардепа Ковальчука на роботу територіальної виборчої комісії.

Олександр Ковальчук прикривав свої дії, назвавши це парламентським контролем, попри те, що таке право має тільки Уповноважений з прав людини.

- Народний депутат перешкоджав роботі не тільки роботі територіальної виборчої комісії, а й офіційному представнику, уповноваженій особі від «Рівне Разом», який подавав документи. Саме під час процедури подачі документів народний депутат Ковальчук йому ставив провокативні запитання, фактично не давав йому нормально подавати ці документи. Вчиняв тиск на членів і голову ТВК, він вимагав надати йому документи, які він не має права вимагати без депутатського запиту, - розповів адвокат Станіслав Костюченко.

У партії "Рівне Разом" наголошують, що з боку нардепа були вчинені навмисні дії з перешкоджання.

- Це тиск на всіх учасників виборчого процесу, на членів ТВК, на голову ТВК, безпосередньо на наших представників. Ми маємо у виборчому процесі використовувати свої права, які нам на сьогодні, всіма способами не дають втілити. Нам не дають зареєструватися. Зважаючи на рейтинги, зважаючи на неймовірну підтримку рівнян. Не дають, тому що ми є силою, яка стала їм на заваді, - вважають у міському осередку партії "Рівне Разом".