Правоохороці підтвердили судимість Іванісова українському виданню

Новини Рівного - ЧаРівне.info
фото Романа Іванісова

Народний депутат України з фракції “Слуга народу” Роман Іванісов справді відбував за рішенням суду покарання у вигляді позбавлення волі за зґвалтування неповнолітньої. Про це повідомляє УНН, з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. 

Нагадаємо, вчора у ряді ЗМІ опублікували інформацію про те, що народний депутат Роман Іванісов нібито приховав від ЦВК інформацію про судимість. 

Повідомлялося, що 21 березня 1996 року майбутній нардеп від «Слуги народу» був засуджений до 3 років 6 місяців позбавлення волі за згвалтування неповнолітньої. За визначенням Запорізького обласного суду від 17 квітня 1996 року вирок був змінений на 2 роки 6 місяців виправно-трудових колоній загального режиму. Відбував ув'язнення в Маріупольській ВТК Донецької області. Також прикріплені фото документів невідомого походження з відповідною інформацією.

Коментуючи УНН цю інформацію голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, якщо з’ясується, що нардеп від “Слуги народу” Роман Іванісов дійсно був засуджений за зґвалтування неповнолітньої, то це питання буде винесене на розгляд фракції.

Сам нардеп Іванісов ці факти заперечує та навіть розмісти на своїй сторінці у Facebook фото-копію довідки про відсутність судимості.