Правила ділового стилю для жінок: на що звертати увагу

Новини Рівного - ЧаРівне.info
newsdaily.com.ua

Діловий стиль — це стриманий та переважно консервативний одяг, призначений для роботи в офісі, зустрічей, конференцій. Сьогодні існує декілька варіантів ділового стилю: від строгого до умовного. Як створити красивий образ і почуватися в ньому впевнено?

Яким може бути діловий стиль? 

Офісний стиль одягу розділяють на три види, так звані мікро-стилі:

  • строгий;

  • повсякденний;

  • умовно-діловий.

Строгий діловий стиль передбачає наявність костюму темних відтінків. Зазвичай він має бути однотонним, допустима тонка смужка або інший непомітний орнамент. Такий варіант одягу використовують на переговорах, нарадах, співбесідах. 

Для повсякденного ділового стилю можна обрати костюм або сукню не лише чорного або темно-синього кольору, а й коричневого, оливкового, бордового та інших відтінків. Багато варіантів одягу для цього міні-стилю можна знайти на https://dressa.com.ua/.

Умовно-діловий стиль — це досить вільний варіант одягу, який дозволяє носити джинси з сорочкою, блузкою, джемпером. Його називають ще стилем п'ятниці.

Основні правила ділового стилю для жінок

Одне з головних правил — це напівприлеглий силует. Оверсайз, вільний крій, занадто вузькі моделі доведеться відкласти для інших образів. Варто обирати однотонний одяг, допустимі неяскраві принти та орнаменти. Брюки мають бути класичної довжини — до кісточки, не укорочені, а спідниця — приблизно 5 см від коліна. До брюк та спідниці пасуватиме блуза, кардиган, жакет. Популярний варіант — сукня-футляр зручної довжини. Вона виглядає стильно, стримано й підходить майже для будь-яких офісних  заходів.

Не менш важливо обрати взуття та аксесуари. Оптимальний варіант взуття під сукню чи брюки — туфлі із закритим носком на підборах середньої висоти (3-5 см). Обирайте панчохи або колготки тілесного кольору, який не привертає уваги і пасує до всіх кольорів, допустимих у діловому стилі.

Сумка класичної форми, натуральний макіяж, акуратна зачіска та манікюр — найкращі прикраси для офісного стилю. Такий образ завжди буде доречним і переконливий.