Працівниці гуртожитку розповіли про напад на пам’ятку Степану Бандері (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

У Рівному вкотре познущалися з пам’ятки провіднику українських націоналістів Степану Бандері. Меморіал на приміщенні гуртожитку медколеджу встановили активісти кілька років тому. За цей час його не раз обливали фарбою, кажуть працівниці гуртожитку.

В ніч на 21 січня пам’ятку розбили. Як розповіла журналісту порталу «ЧаРівне.інфо» заступниця коменданта гуртожитку Ольга Лаврук, це сталося близько першої ночі.

У РІВНОМУ ЗНОВУ ПОЗНУЩАЛИСЯ НАД ПАМ`ЯТТЮ СТЕПАНА БАНДЕРИ (ФОТО)

Вахтерка не мала права відчиняти двері, але чула звук наче розбитого скла. Тому й відразу направилася наверх, аби з’ясувати – можливо, це розбилося дзеркало. яких в приміщенні вистачає. Однак, розбитих дзеркал не було. Вже вранці пошкоджений меморіал побачив двірник.

- Це зафіксувала вахтерка. Вона почула сильний стук. Але двері не відкрила, бо не мала права це робити. Вона піднялася на поверх, обійшла гуртожиток. Бо подумала, що розбилося дзеркало, - каже Ольга Лаврук. – О сьомій ранку відкрила двері і тоді двірник виявив уламки, які лежали на землі. Я викликала поліцію. Досить швидко приїхала оперативна група, потім – кінологи.

Працівниці гуртожитку бідкаються, що це їм доводилося кожного разу відмивати меморіал, залитий фарбою:

- Його щороку обливають фарбою, а ми миємо. Як таке можна робити – хай собі буде цей Бандера, - зазначає вахтерка пані Марія. – Хулігани цього не зроблять – це ті, хто виступає проти Бандери.

Аби таких випадків більше не траплялося, жінки пропонують обгородити пам’ятку решіткою, або краще поставити відеонагляд.

Тим часом поліція розшукує зловмисників, однак, поки безуспішно. Так само не знайдено тих, хто розбив стелу на перехресті вулиць Чорновола-Ст. Бандери. 

 

 

Денис ГРИЩУК