Поява Іванісова у ВРУ - реакція соцмереж

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вчора, 14 січня, нардеп з Рівненщини Роман Іванісов, який потрапив у гучний скандал, вперше після тривалої відсутності з'явився у Верховній раді.

Журналісти ЧаРівне.інфо зробили підбірку реакцій користувачів соцмереж на цю подію.

Журналістка Соня Кошкіна у своєму телеграм-каналі дуже емоційно прокоментувала появу у Верховній раді нардепа з Рівненщини Романа Іванісова, який був судимий за згвалтування. 

Парад п..ць триває. Дубль два
Пам’ятаєте нардепа-насильника Іванісова?
Як тільки історія про його темне минуле розкрилася, Давид Арахамія і Президент Зеленський наполягали: Іванісов – якщо все підтвердиться – повинен здати мандат.
Ось – пряма мова Арахамія від 22 листопада: «Ми повинні в парламенті тиснути на Іванісова, щоб він здав мандат. Це моя думка і це позиція нашої фракції».
Зрозуміло, все підтвердилося.
Але Іванісова просто «по-тихому» виключили з фракції. Чому по-тихому?
Та тому, що монобільшість така «моно», що у них навіть на елементарне голосів не вистачає, навіщо ж з хорошою людиною – якщо в подальшому він може «підголосовувати» – сваритися?
Ну правда?
Вигнати його з Ради «Слуги» просто не можуть – важелів немає. Зрозуміло, Арахамія прекрасно знав це, коли робив свою заяву і коли давав підстави для аналогічної заяви президенту.
Знав! Глава фракції!
Але все одно говорив те, що він говорив. Чи випадково? Не думаю.
І що ми маємо? Сьогодні, як ні в чому не бувало, Іванісов заявився в Раду.
І колеги по СН прям бігом всі кинулися на нього «тиснути».
Читай: обіймати і тепло вітати. Фотки в новинах подивіться – переконаєтеся.
Тільки пакети для нудоти перш приготуйте.
А після наш кореспондент підходить до Арахамії, запитує «як же, мовляв, так?».
І він на блакитне око: «не можемо з Ради вигнати, немає законних методів». (Подивіться відео в новинах, воно коротке і ну дуже епічне).
Аааааа!!!! Невже вони два місяці тому були? Ні, їх не було! Чи ти не знав? Знав, але усвідомлено брехав. Бо «піпл хаває», а говорити Слуги люблять те, що подобається людям.
Ще й президента приплітають.
Ну, а у громадянина Іванісова все добре, чо. Дивіться, як посміхається. Пам’ятається, в листуванні з Джокером він стверджував, що піддався нападкам за свою «антикорупційну діяльність».
Серйозно?! Ви щось чули про гарячого антикорупціонера Іванісова? Я – ні. Не можу вже прям дочекатися, коли він лиходіїв викривати почне.
Це була наша постійна рубрика й..й сором від влади

Також відреагував на цю подію народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук. 

Сьогодні вперше після скандала на роботу в парламент прийшов нардеп-ґвалтівник обраний від Слуги Народу Роман Іванісов!
З фракції його виключили а от мандат як обіцяв президент Зеленський у Іванісова ніхто не забрав!
Що ж панове «слуги» ви там поки обтікайте з ґвалтівником продовжуйте в десна цілуватися а ми вас покончених продовжимо шкварити!

А так реагували члени спільноти Рівненщина політична. 

Нагадаємо, нещодавно у ряді ЗМІ опублікували інформацію про те, що народний депутат Роман Іванісов приховав від ЦВК інформацію про судимість за згвалтування. Нардеп все заперечував і обіцяв надати докази, однак після цього скандалу у Верховній раді не з'являвся і на контакт зі ЗМІ не виходив. Виявилось, що Роман Іванісов дійсно мав судимість за згвалтування. Вона є погашеною, тому особа вважається несудимою. За приховування таких відомостей Іванісова змусили покинути фракцію "Слуга народу".