Потрапив у пастку снайпера: деталі загибелі військового з Рівненщини

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вчора, 29 листопада, під час виконання бойового завдання смертельного поранення зазнав Олексій Капустян – 26-річний військовослужбовець із села Кринички Гощанського району, що на Рівненщині. У нього залишилися мати та трирічна донька.Олексій Капустян був піхотинцем, «справжнім робочим війни». Про обставини загибелі українського військовослужбовця розповів журналіст Юрій Бутусов у Facebook, пише za.in.ua.

Олексію було 26 років. Він був хоробрий вояк, який володів різними видами зброї, був обережним, відповідальним, прекрасно усвідомлював ризик і грамотно діяв на передовій. Коли 24-у бригаду вивели на ротацію, Олексій уклав контракт у 8-му батальйоні 10-ї гірничо-штурмової. Він не хотів залишати передову.  29 листопада Олексій Капустян копав окоп, коли почався обстріл. Ворожий кулеметник прицільно гатив по позиціях українців. На вогонь треба відповідати, адже під його прикриттям противник може піти в атаку і застати зненацька. Капустян піднявся до нашого кулемета і відкрив вогонь у відповідь. Він не знав, що це пастка – і російський снайпер зайняв зручну позицію. Пролунав постріл. Олексій Капустян отримав смертельне поранення, – написав Бутусов.

Втретє за добу окупанти обстрілюють позиції ЗСУ із розведеного Петрівська

Олексій мав позивний «Капуста», на війні був з 2014 року.  Відомо, що воїн поліг внаслідок ворожого обстрілу в Мар’їнському районі Донецької області.