Поліція Рівненщини закликає не порушувати закон у "день тиші"

Новини Рівного - ЧаРівне.info

20 листопада відповідно до статті 52 Виборчого кодексу України о 24-тій годині закінчмвся строк проведення передвиборної агітації перед днем повторного голосування. У разі виявлення порушень законодавства поліцейські вживатимуть відповідних заходів реагування.

Зокрема, за порушення передвиборної агітації поза строками, встановленими законодавством, передбачена адміністративна відповідальність за статтею 212-10 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що другий тур виборів відбудеться 22 листопада на посаду голови Рівненської міської громади, куди входять Рівне та Квасилів, та у місцеві депутати чотирьох громад: Висоцької, Ярославицької, Острожецької сільських громад та Клесівської селищної громади. До забезпечення публічної безпеки та порядку у день голосування будуть задіяні 436 поліцейських та 81 військовослужбовець Нацгвардії. Безпосередньо на виборчих дільницях нестимуть службу 244 працівники поліції.

Відділ комунікації поліції Рівненської області