Поки без карантину: у Рівному школи працюватимуть у звичному режимі

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська на своїй сторінці у Фейсбук розповіла про те, чи буде карантин у навчальних закладах Рівного. За її словами наразі епідпоріг у місті не перевищений. Однак, вже завтра, 29 січня на нараді керівників шкіл та медиків обговорять це питання.

Мене запитують, чому в Рівному немає карантину, в той час коли він оголошений в багатьох районах області ? Відповідаю: карантин вводиться після перевищення епідемічного порогу, норми якого чітко встановлені МОЗ України. Згідно цих норм на 100 000 населення має захворіти 808 людей. Для Рівного епідемічний поріг - більше 2000 хворих. Станом на 24.01.2020 у місті хворих на ГРВІ та грип - 1078 чоловік. З них 810 - діти: 303 - шкільного віку, 500 - дошкільного. Як ми бачимо, поки що, рівень захворюваності не є критичним.

Однак, з огляду на ситуацію в світі з поширенням нового коронавірусу 2019-nCoV, ми маємо бути максимально готовими, щоб запобігти захворюванням. Про оперативні профілактичні заходи в місті ми говоритимемо на спільній нараді директорів та медпрацівників освітніх закладів міста, лікарів, яка відбудеться у середу, 29-го січня, в центрі ПМСД "Центральний" (Драгоманова 4). - повідомила Галина Кульчинська.