Побої замість церкви: у селі на Рівненщині священик накинувся на прихожан (фото+відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні, 3 вересня у с. Малинськ Березнівського району сталась сутичка між прихильниками ПЦУ та УПЦ МП, перші заявляють, що священик побив їхніх двох прихожан. Люди з самого ранку прийшли на подвір'я храму і намагалися потрапити до церкви.

Утім, священик московського патріархату Володимир Гнесь, який ночував у будівлі поруч, взявся розганяти селян. Двоє людей (чоловік та жінка) отримали травми.

- Ми маємо документи про реєстрацію права власності на будівлю та землю, тому і вирішили законним шляхом увійти до храмц, - розповідає мешканка с. Малинськ Ольга. - Представники Російської церкви перешкоджали мирному входу: вчинили бійку, є постраждалі, які знаходяться у лікарні. Наш односелець Хімін Сергій тепер у лікарні. Більше того священик вдарив ще одну жінку і кинув її на підлогу.

За словами селян, у конфлікті активну участь брали немісцеві люди. На фото чоловік спортивної статури під виглядом журналіста провокував на конфліктні ситуації місцеве населення. Дані порушення зафіксовані поліцією, люди надали фото- та відеодокази, зняли побої. Зараз селяни звертаються до влади та поліції, аби ті допомогли громаді села проводити богослужіння у своїй церкві.

Громада ПЦУ надала редакції копії документів які засвідчують право власності на храм

Священик МП

Зв'язатись з представниками УПЦ МП поки що не вдалось.