Поблизу Рівного розпочинають спорудження естакади Північної об`їзної (фото, відео)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На будівельному майданчику поблизу села Ходоси розпочинають роботи зі спорудження естакади над яром, що є частиною Північної об'їзної міста Рівного. Тут розташовні понад 20 одиниць спецтехніки. 

На майданчику побували журналісти порталу ЧаРівне.інфо. Речник Служби автомобільних доріг області Дмитро Леонтіюк розповів про деталі будівництва: 

- Це частина будівельного майданчика Північної об'їзної Рівного. Тут буде розпочинатися спорудження штучної споруди - естакади через яр. Підрядники вже готують розпочати роботи над спорудженням цієї частини об'їзної.  Будуватимуть 383 метри естакади через яр. Це надзвичайно складний з інженерної точки зору об'єкт, але допоможе заощадити кошти на будівництві транспортних розв'язок.

У рамках будівництва Північної об'їзної у найближчі роки планується реконструкція дороги в сторону Рівнеазоту.

- На кінець осені цього ми плануємо взяти на баланс так звану азотівську дорогу, бо вона наразі офіційно нічия, тому ніхто її не обслуговує та не виділяє на неї кошти. 

Завершення всього об'єкту Північної об'їзної за ловами речника Служби автомобільних доріг області, дозволить, по-перше, зняти транзитний транспорт, який рухається зі сторони Луцька, наприклад, в Київ. Так само транспорт, який рухається з Білорусії зможе їхати до Луцька по нормальній якісній дорозі, не заїжджаючи в місто Рівне.

- Це економія часу, безпека водіїв та пішоходів, а також економіка регіону. 

До слова, загальна протяжність Північної об'їзної становитиме 22 кілометри.  

Читайте також: На Рівненщину приїхав міністр розвитку громад та територій