Поблизу Рівного спіймали на гарячому чиновника-хабарника

17.03.2015, 21:00      Переглядів: 2570

Іван Тимощук, голова Обарівської сільської ради

Сьогодні, 17 березня, прокуратурою Рівненської області спільно із УБОЗ УМВС в області викрито під час вимагання та одержання неправомірної вигоди голову Обарівської сільської ради Рівненського району та землевпорядника цієї сільської ради.

- Сільський голова вимагав та одержав від громадянина 504 тис грн за позитивне вирішення питання щодо виділення останньому земельної ділянки площею 0,25 га біля водного об’єкта, - повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.

- Кількома годинами пізніше одержав від цього громадянина 50 тис грн і землевпорядник сільської ради, який повинен був сприяти у підготовці відповідних документів з оформленням права власності на земельну ділянку, - додав прокурор.

Контроль за вчиненням вказаного злочину надано прокурорами, які здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому у листопаді 2014 року за ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання неправомірної вигоди у великому розмірі службовими особами за попередньою змовою).

Чиновників затримано у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про оголошення їм підозри у вчиненні вказаного злочину та обрання останнім запобіжного заходу.


Прес-служба прокуратури Рівненської області

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...