Півмільйона гривень застави за хабарника вніс депутат Рівненської райради

18.05.2015, 16:05      Переглядів: 1189

 Заставу в 548 тисяч 100 гривень за сільського голову Обарова Івана Тимощука, якого затримали на отриманні хабара у 504 тисячі гривень, вніс його близький родич, депутат Рівненської райради Василь Радзивіл. Про це повідомив суддя під час розгляду справи щодо обрання міри запобіжного заходу для Івана Тимощука, повідомляє vse.rv.ua.

Втім, звязатися з заставодавцем не вдалося і Василь Радзивіл у судове засідання не зявився. Адвокат Івана Тимощука Андрій Колесник вважає, що без заставодавця не можна продовжувати судове засідання, бо йому належно про це не повідомили.

У свою чергу прокурор каже, що заставодавця немає ані за місцем проживання, ні на роботі, а телефон не відповідає, тому слухання справи можливе без нього, бо для того, аби повідомити Радзивіла були вжиті всі необхідні заходи.

Адвокат також наполягає, що хто чиє саме прізвище було записано у чеку застави його підзахисний не знав, адже на заставу скидалося багато родичів Івана Тимощука, бо сам він таких коштів не мав.

Вислухавши обидві сторони, суддя вирішив продовжити слухання справи і приступили до розгляду письмових доказів по справі.

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...