Пів мільйона на апаратуру: рівненський суд записуватиме засідання на відео

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Господарський суд Рівненської області через платформу Рrozorro закупив комплект фіксування судового засідання в режимі звукозапису, відеозапису, та відеоконференцзв’язку. Кошти на купівлю виділили зі спецфонду державного бюджету. 

18 вересня 2019 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю, проте станом на жовтня було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. 7 жовтня 2019 року замовник знову вирішив розпочати процедуру закупівлі через відкриті торги. Проте знову ж таки станом на 23 жовтня 2019 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.

Враховуючи ті обставини, що замовник відмінив дві процедури закупівлі за предметом «Апаратура для запису та відтворення аудіо - та відеоматеріалу (комплект фіксування судового засідання в режимі звуко-запису, відео-запису, та відеоконференцзв’язку)» тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.4 ч.2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.

Таким чином Товариство з обмеженою відповідальністю "Секур Інтеграція" отримало перемогу в аукціоні. Апаратуру Господарському суду Рівненської області  не вийшло закупити за меншу вартість, тому його ціна становила 470 тисяч гривень. 

18 листопада договір про купівлю таки уклали. Відповідно до нього доставити товар постачальник повинен до  31 грудня цього року.