«Перлинка Рівного-2013»: інтернет-голосування стартувало!

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні на порталі «ЧаРівне.інфо» стартувало інтернет-голосування ІІІ Обласного Фестивалю краси і талантів «Перлинка Рівного-2013», фінал якого відбудеться вже наступної неділі, 9 червня, на сцені міського Палацу дітей та молоді. Його вже втретє поспіль організовує ТМ «ARTmodels».

Фестиваль краси і талантів проводиться з метою розвитку дитини як гармонійної особистості, вдосконалення естетично-виховних традицій, формування позитивного сприйняття світу тощо.

У голосуванні на звання переможниці за версією наших інтернет-відвідувачів беруть участь 24 фіналістки конкурсу різного віку. Воно триватиме до 8 червня включно.

Віддати свій голос за найкращу, наймилішу та найкрасивішу, на вашу думку, конкурсантку ви можете на нашому сайті, зайшовши у меню «Конкурси» і обравши там тему «ФЕСТИВАЛЬ КРАСИ І ТАЛАНТІВ «ПЕРЛИНКА РІВНОГО 2013».

Усі бажаючі можуть голосувати за фото тих учасників, що сподобалися найбільше, щодня один раз впродовж доби. Тобто, віддавши свій голос за улюблених «Перлинок» сьогодні, ви зможете проголосувати за них знову вже завтра. Переможець, відповідно, визначатиметься за кількістю відданих за нього голосів.

Проголосувати можна ТУТ!

Переможниці минулорічного конкурсу "Перлинка Рівного-2012" (зліва направо):
Юліана Попович, Яна Поліщук та Анастасія Бакалець

Увага!!! Важливо!!! Правила голосування!!!

Накручувати голоси за конкурсантів СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!!! Голоси, які будуть віддані за допомогою сайтів-анонімайзерів або інших сервісів чи програм для накрутки голосів, під час кінцевого підрахунку будуть ВИРАХУВАНІ!!! За грубе порушення цього правила, а також за виявлення неповаги в бік організаторів конкурсу та інших учасників голосування організатори залишають за собою право ДИСКВАЛІФІКУВАТИ учасника.

Будь ласка, будьте чесними і поважайте себе та інших!

Бажаємо успіху усім учасницям!

Марина НАЗАРЧУК