Педіатри вже на Драгоманова: у Рівному офіційно відкрили дитячу поліклініку (фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні у Рівному відбулось офіційне відриття дитячої амбулаторії. Тож, тепер лікарі-педіатри  з міської дитячої лікарні прийматимуть маленьких пацієнтів у ЦПМСД "Центральний"на вулиці Драгоманова.

Кабінети прийому 12-ти педітрів знаходяться на 5 поверсі. Для дітей  тут облаштували ігрову зону з іграшками, сухим басейном з кульками, розмалювали стіни яскравими малюнками.

Поруч із кожним кабінетом - яскраві меблі. На все витратили понад 339 тисяч гривень.

- Це кошти меценатів, спонсорів, а основне - з НСЗУ. Ми відремонтували кабінети, замовили меблі,зробили все для того аби пацієнтам і діткам було гарно і красиво, - говорить головний лікар ЦПМСД "ЦЕНТРАЛЬНИЙ" Рівненський Міської Ради  Олег Шрам.- Однак на цьому ми не зупиняємось.На поверсі, де педіатри проводять прийом, є два кабінети жіночої консультації.  Ми будемо звертатись, аби прийом вагітних проводився у пологовому на Медичній, адже вагітні жінки не мають контактувати із хворими дітками.

Нагадаємо, записатись на прийом до педітра можна у реєстратурі за тел. (0362) 26-36-69, або ж через медичну інформаційну систему Helsi.

 

Оксана КРАВЕЦЬ