Острозький заповідник переміг у конкурсі «Малі міста – великі враження»

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Державний історико-культурний заповідник міста Острога є одним з переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів “Малі міста – великі враження”.

Варто відзначити, що на розгляд конкурсної комісії було подано 181 проектна заявка. Проект острожан - "Інтерактивний музей стародруків" буде реалізований протягом 4-х місяців 2019 року. Загальна сума залучених коштів - понад 350 тис. грн. Метою проекту є реновація експозиції в Музеї книги та друкарства. Оновлення включатимуть сучасний дизайн, інноваційні технології, художнє оформлення та просторові рішення експозиції, враховуючи особливості будівлі (Луцька надбрамна вежа - пам'ятка архітектури національного значення № 604/0) та потреби людей з інвалідністю.

Співробітники заповідника зазначають, що проект покликаний посилити туристичну привабливість музею та міста, а згодом залучити інвестиції в креативну економіку міста та забезпечити сталий розвиток.

- Наш проект вирішує проблему застарілості експозиції та методів роботи з відвідувачами через інтерактивність, а також, сподіваємося, залучить дітей та молодь. - Зазначив Брижук Андрій - заступник директора з наукової роботи Державного історико-культурного заповідника міста Острога.

До речі, острожани мали досвід реалізації проекту «Культурний Барбакан» (Малі міста – великі враження. Міністерство культури України) у 2018 р.