Оренда квартир у Рівному: скільки доведеться платити студентам

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вже скоро початок навчального року. До Рівного з'їдуться вже "бувалі" студенти та першокурсники. Зазвичай, питання оренди житла у нашому місті гостро постає саме перед початком навчального року, адже не усі навчальні заклади мають гуртожитки, частині студентів завжди їх бракує, а в декого просто немає бажання оселятись у гамірних студмістечках. 

Журналіти ЧаРівне.інфо поцікавились вартість оренди квартир для студентів у Рівному. 

Як розповіла рієлтор Оксана Бондарук, ціни на квартири для студентів варіюються від 700 гривень і вище. 

Наприклад, варіанти "підселення", тобто оренди половини або ж третини кімнати, якщо у квартирі є усі зручності (кухня, санвузол, побутова техніка), буде вартувати 750-800 грн. Проживання в окремій кімнаті, але з власниками квартири, обійдеться у 1,5 - 2 тис.грн за місяць. Це з урахуванням комунальних послуг. 

Траплаються випадки, коли власники здають кімнати в гуртожитку. Всередньому такий варіант обходиться в 1,5 - 2 тис.грн. плюс комунальні послуги. Але тут варто врахувати, що кухню, душ і вбиральню доведеться ділити з іншими мешканяцями. 

А от знайти окрему квартиру для студентів у Рівному не легко, розповідають в агенстві нерухомості, оскільки орендарі вагаються, боячись за фінансову спроможність такої верстви населення. Оренда цілої одно- чи двокімнатної квартири вартує від 3,5 тис.гривень і вище. Все залежно від ремонту, наявності побутової техніки та місця розташування. Хоча трапляються і дешевші варіанти, але тоді можна розраховувати тільки на житло з "радянськими надбаннями".