Опубліковані результати забігу "Сильні духом" у Рівному

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Опубліковані  офіційні результати онлайн-забігу «Сильні духом 2020», які в 34 раз відбулися в Рівному у неділю, 26 липня.

Нагородження переможців та призерів відбулось у неділю, 2 серпня, о 12.00 на Літній сцені Парку Шевченка.

Всі протоколи забігу тут: https://docs.google.com/…/1sR_Yo5iKcKC1TQ0WdH0q5CAtp0…/edit…

Офіційні результати онлайн-забігу «Сильні духом 2020» (26.07.2020)

Номінація «Сила волі»
Фісянчук Максим, Рівне, Rivnerun - 10 км
Гончарук Михайло, Рівне, Спеціальна Олімпіада України - 2,5 км
Мороз Максим, Рівне, Інваспорт - 10 км

2,5 КМ
2,5 км, дівчата
1 місце – Чубай Марія, Рівне, ДЮСШ 3 – 13.19
2 місце – Чубай Олександра, Рівне, ДЮСШ 3 – 18.30
3 місце – Корева Олександра, Рівне – 21.27

2,5 км, хлопці
1 місце – Чурилович Юрій, Вараш, Золота рукавиця - 10.47
2 місце – Харечко Олег, Вараш, Amber Tri Sports - 13.53
3 місце – Єгор Зозюк, Рівне, RRC - 20.06

5 КМ
5 км, дівчата до 18 років
1 місце – Рябікова Варвара, Хорол - 21.12
2 місце – Татусь Анастасія, Вараш, Varash Running Club - 26.43
3 місце – Чубай Дарина, Рівне - 37.42

5 км, юнаки до 18 років
1 місце – Коцар Дмитро, Клевань біжить - 23.45
2 місце – Редванюк Ігор, Клевань біжить - 24.01
3 місце – Лопатін Дмитро, Вараш, Varash Running Club - 37.29

5 км, жінки 19-29 років
1 місце – Чурилович Людмила, Рівне, Rivne Running Club - 23.06
2 місце – Левчик Анастасія, Рівне, Інваспорт - 24.54,5
3 місце – Поляк Анна, Рівне - 25.19

5 км, чоловіки 19-29 років
1 місце –Самолюк Назар, Рівне, Управління поліції охорони в Рівненській області - 18.36
2 місце – Харечко Станіслав, Вараш, Amber Tri Sports - 19.21
3 місце – Боришкевич Юрій, Рівне - 19.26

5 км, жінки 30-39 років
1 місце – Кондратенко Дарія, RRC - 21.57
2 місце – Дячук Оксана - 26.14
3 місце – Сліпченко Анастасія, Рівне, Rivne Running Club - 26.31,7

5 км, чоловіки 30-39 років
1 місце – Стецюк Дмитро, Рівне, Triathlon academy/ ChampionTriTeam - 17.20,3
2 місце – Приходько Андрій, Рівне, Rivne running club - 19.14
3 місце – Зінченко Олександр, Рівне - 20.50

5 км, жінки 40-49 років
1 місце – Харечко Наталія, Вараш, Amber Tri Sports - 25.20
2 місце – Кутра Ірина, Рівне, Rivne Running Club - 29.54
3 місце – Лушнікова Наталія, Рівне - 35.21

5 км, чоловіки 40-49 років
1 місце – Гонтар Олександр, Рівне, Rivne Running Club - 17.46,6
2 місце – Швай Максим, Вараш - 22.46,9
3 місце – Харечко Анатолій, Amber Tri Sports - 24.08

10 КМ
10 км, юнаки до 18 років
1 місце – Бурачинський Роман, Рівне, Rivne Running Club - 40.25
2 місце – Ошурко Даніїл, Вараш, Amber Tri Sports/Ольбери/Varash Running Club - 43:32
3 місце – Бондарук Богдан, Вараш, Amber Tri Sports - 45.43

10 км, жінки 19-29 років
1 місце – Малихіна Ірина, Вараш, Varash Running Club - 52.17

10 км, чоловіки 19-29 років
1 місце – Гарбар Антон , Клевань, Клевань Біжить - 41.09
2 місце – Багній Олександр, Рівне, Rivne Running Club - 44.08
3 місце – Левчик Серій, Рівне, ІНВАСПОРТ - 46.44,4

10 км, жінки 30-39 років
1 місце – Ходаковська Людмила, Вараш, Varash Running Club - 49.29
2 місце – Гончаренко Таня, Рівне - 50.51
3 місце – Дорощук Тетяна, Вараш - 52.03

10 км, чоловіки 30-39 років
1 місце – Зимоглядов Юра, Рівне, Rivne Running Club - 38.19
2 місце – Ющишин Сергій , Рівне, Rivne Running Club - 44.08
3 місце – Кістенюк Сергій - 48.03

10 км, жінки 40-49 років
1 місце – Гуцало Олена, Вараш, Energoatom Masters - 54.30
2 місце – Панасюк Тетяна, Рівне, Running Club Poltava - 1.17.02

10 км, чоловіки 40-49 років
1 місце – Слободенюк Руслан, Вараш, Varash Running Club - 48.06
2 місце – Ошурко Олександр, Вараш, Amber Tri Sports - 48.14
3 місце – Ходаковский Дмитро, Вараш, Varash Running Club - 49.27

10 км, чоловіки 60-69 років
1 місце – Остапчук Сергій, Рівне - 50.15

ПІВМАРАФОН (21,1 КМ)
21,1 км, дівчата до 18 років
1 місце – Шевчук Даша, Рівне - 1.43.10 (2.18.04)

21,1 км, юнаки до 18 років
1 місце – Мустафаєв Олександр, Рівне, " Біг -Time Рівне " - 1.19.30

21,1 км, жінки 19-29 років
1 місце – Мороз Юлія, Київ, " Біг -Time Рівне " - 1.19.36
2 місце – Дорошенко Оксана, Київ - 1.47.29
3 місце – Гадомська Вікторія, Хмільник, Family Run Club - 1:59:25

21,1 км, чоловіки 19-29 років
1 місце – Юрчик Дмитро, Херндон, Herndon Nike Run Club - 1.33.11
2 місце – Комар Ярослав, Залісці, Самостійно бігаю - 1.37.57
3 місце – Юрчик Олександр, Соснове, Rivne Nike Run Club - 1.39.44

21,1 км, жінки 30-39 років
1 місце – Григоренко Ірина, Рівне, Rivne running club - 1.33.11
2 місце – Федіна Юлія, Вараш, Amber Tri Sports - 2.07.51
3 місце – Гоменюк Аліна, Дніпро - 2.13.54

21,1 км, чоловіки 30-39 років
1 місце – Свириденко Максим, Сновськ - 1.37.13
2 місце – Стрільчук Дімка, СК Еверест - 1.38.09
3 місце – Вєтров Дмитро, Рівне, RRC - 1.41.35

21,1 км, жінки 40-49 років
1 місце – Станко Світлана, Рівне, RRC - 1.40.38,9

21,1 км, чоловіки 40-49 років
1 місце – Чубай Олександр, Рівне, НОТАРІАЛЬНИЙ СЕРВІС - 2.26.07

21,1 км, жінки 50-59 років
1 місце – Іванішена Тетяна, Бердичів, Family RunClub - 2:01:14

21,1 км, чоловіки 50-59 років
1 місце – Бондарев Костянтин, Кожухівка, АБУ - 1.43.09
2 місце – Прит Олександр, Томашгород, Amber Tri Sports - 1.43.44
3 місце – Кришмару Віктор, Чернівці, Family Run Club - 2.06.46

21,1 км, чоловіки 60-69 років
1 місце – Кривцов Олександр, Рівне, Рівненський клуб бігу - 2.32.00