Онлайн-сервіс Uklon запускається у Рівному

Новини Рівного - ЧаРівне.info

На сьогодні онлайн-сервіс, окрім стандартного, пропонує класи: комфорт, доставка, мікроавтобус, універсал та можливість викликати драйвера для свого авто. Згодом буде доступний клас AntiCovid з захисними перегородками.

Цього року українська компанія святкує своє 11-річчя. А Рівне стане офіційно 20-тим за рахунком ювілейним відкритим містом. 

"Поява діджитал продукту Uklon є новим рівнем сервісу для існуючого ринку. Чесна конкуренція має стати стимулом до розвитку всієї галузі перевезень в місті та сприятиме постійним покращенням послуг в боротьбі за кінцевих користувачів," -  каже співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь.

На сьогодні онлайн-сервіс, окрім стандартного, пропонує класи: AntiCovid - авто з захисними перегородками, Kids - з дитячими автокріслами, Green - електроавтомобілі та ін.

28 грудня відбулась зустріч мера міста Олександра Третяка з представником Uklon, на якій було обговорено плани щодо інтеграції сервісу, а також участь цього соціально-відповідального бізнесу у розвитку міста.

Нагадаємо, що Uklon відмовився від співпраці з надбюджетними автівками та підвищив суму безкоштовного страхування життя пасажирів і водіїв сервісу до 1 мільйону гривень.

 

*на правах реклами