Олімпійські ігри 2020 в Токіо поки не відміняють та не переносять

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Президент Міжнародного олімпійскього комітету Томас Бах написав відкритого листа, де розповідає про стан справ із організацією та перенесенням Олімпійських ігор 2020 у Токіо.

Шановні атлети! У цій безпрецедентній кризі ми всі єдині. Як і ви, ми дуже стурбовані тим, що робить пандемія COVID-19 з життям людей. Життя людини переважає над усім, включаючи проведення Ігор. МОК хоче бути частиною рішення. Тому ми зробили це нашим головним принципом - охороняти здоров'я всіх учасників та сприяти стримуванню розповсюдження вірусу. Я хотів би запевнити вас, що ми будемо дотримуватися цього у всіх наших рішеннях, що стосуються Олімпійських ігор в Токіо-2020.

Дорога до Токіо дуже різна для кожного з вас, представників 206 НОКів. Багато хто з вас не може готуватися і тренуватися так, як ви звикли, або навіть зовсім не робить цього через заходи боротьби з COVID-19 у вашій країні. Багато з вас тренуються і з нетерпінням чекають, щоб ваша олімпійська мрія здійснилася. Багато хто з вас вже завоювали право на участь в Іграх; але значна кількість – ще ні.

Як успішні спортсмени, ви знаєте, що ми ніколи не повинні здаватися, навіть якщо шанс на успіх видається дуже малим. Наші прихильність до Олімпійських ігор Токіо-2020 базується на цьому досвіді. Отже, як і ви, ми стоїмо перед дилемою: скасування Олімпійських ігор знищило б олімпійську мрію 11 000 спортсменів з усіх 206 національних олімпійських комітетів, з олімпійської команди біженців МОК. Скасування не вирішило б жодної проблеми і нікому не допомогло б. Тому це не стоїть на нашому порядку денному.

На відміну від інших спортивних змагань, відкласти Олімпійські ігри - надзвичайно складна проблема. Тому для подальшого вивчення різних сценаріїв буде потрібна повна прихильність і співпраця з боку Організаційного комітету Токіо-2020 і органів влади Японії, а також всіх міжнародних федерацій (МФ) і національних олімпійських комітетів (НОК) та всіх зацікавлених сторін Олімпійських ігор.

Разом з усіма зацікавленими сторонами ми розпочали сьогодні докладні обговорення для завершення нашої оцінки швидкого розвитку ситуації в області охорони здоров'я в усьому світі та її впливу на Олімпійські ігри, включаючи сценарій відстрочки. Ми працюємо дуже наполегливо, і ми впевнені, що завершимо ці дискусії протягом наступних чотирьох тижнів.