Облрада затвердила статут Рівненського обласного молодіжного пластового вишкільного центру

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Сьогодні, 6 грудня, Рівненська обласна рада розглянула питання "Про затвердження Статуту комунального закладу «Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр» Рівненської обласної ради". Цей проект рішення підтримали всі присутні у залі депутати. 

Заклад буде займатися супроводом та організацією історичних, пошукових та краєзнавчих заходів, військово-тактичних походів, військово-історичних походів, походів по місцях історично-культурної спадщини молоді, інших заходів в напрямку національно-патріотичного виховання молоді.

Також на базі закладу організовуватимуть туристичні походи, тури вихідного дня, інші форми туризму і мандрівництва. Крім того, планують впроваджувати міжнародний досвід роботи та міжнародне співробітництво.

Нагадаємо, 16-17 листопада на пластовій оселі “Волошки” відбувся з’їзд рівненського обласного осередку української скаутської організації Пласт.

За рік з часу попереднього з’їзду, рівненські скаути збільшили кількість членства організації та провели низку таборів для української молоді.

За словами голови Окружної пластової ради Олександра Денисюка, рівненські пластуни налагодили системну роботу, що дозволяє говорити про вихід обласного осередку організації на якісно новий рівень розвитку.

Пластова методика є унікальною та довела свою практичність за більш ніж столітню історію. Зараз ми маємо всі можливості для подальшого зростання. Впевнений, що новостворений обласний пластовий центр сприятиме інституційному розвитку та поширенню Пласту. Наша мета на найближчу перспективу – зробити Пласт доступним для кожної дитини” – наголосив Олександр Денисюк.