Незабаром у Рівному - цікава медіа-школа для дітей та підлітків (Фото)

Новини Рівного - ЧаРівне.info

Вже зовсім скоро маленькі рівняни зможуть спробувати себе у ролі журналістів та навчитися знімати власний відеоблог. З 16-го серпня по 20-те жовтня у Рівному діятиме Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків. Вік учасників - 10-15 років.

Більше про цей проект сьогодні у Рівненському медіа-центрі розповіли його авторки – рівненські журналістки та піарниці Олена Семенович і Руслана Броновицька.

- Ми хочемо відібрати діток, в яких очі горять, які щебечуть, як пташечки, які зацікавлені в тому, щоб говорити про наше місто, які його люблять, які хочуть розказувати про всі ті події, які в нас відбуваються, - зазначила Олена Семенович.

- Діти у віці 10-15 років дуже активні. Вони шукають себе, весь час намагаються пробувати щось нове. Ми хочемо, щоб діти вчилися писати тексти, щоб вони зрозуміли як працює журналіст. Культурно-мистецька тематика – це доволі просто та цікаво для дітей, - додала пані Олена.

Наразі триває активна реєстрація на участь в проекті. Усього планують відібрати 20 діток.

- Результатом проекту стануть 7 «фільмів» на культурно-мистецьку тематику про наше місто. За цей період - з серпня по жовтень – у нашому місті завжди відбувається дуже багато цікавих культурних подій. Ми їх будемо відзнімати. Це будуть сюжети новинного характеру, інтерв’ю, відеоблоги, відеозамальовки. Кожен із учасників-діток візьме участь в цих програмах і як ведучий, і як журналіст. Також, буде долучатися до інших телевиробничих процесів, - розповіла ще одна авторка проекту «Культурно-мистецька медіа-школа для дітей та підлітків» у Рівному Руслана Броновицька.

- Проаналізувавши вже заповнені анкети, хто ці діти і чим вони займаються, можна зробити тільки один висновок – діти які ходять в школу і на літніх канікулах бігають у дворі у нас не зареєструвалися. Список гуртків, секцій, якихось позашкільних занять настільки у кожної дитини великий, що ти собі не розумієш, як ці діти будуть встигати. Але вони  такі, що будуть встигати!, - зауважила Руслана Броновицька.

Зареєструватися для участі в Культурно-мистецькій медіа-школі для дітей та підлітків у Рівному можна за посиланням.